Prasa o Nas

Jak wygrać w Lotto *

*Zielona Gazeta (wszystkie Regionalne wydania Świąteczne - Grudzień 1999)

Nareszcie pojawiły się na naszym rynku rodzime programy komputerowe zwiększające szansę wygranej w Lotto. A jest o co grać. Największa wygrana padła w Dużym Lotku w październiku 1998 roku w Andrychowie - ponad 3 miliony złotych. O takiej wygranej marzy każdy grający.

Grać można na wiele sposobów: okazjonalnie - na chybił-trafił, wysyłając kilka kuponów jednocześnie -systemem skróconym lub wykorzystując metody statystyczne. Największe efekty daje jednak umiejętne łączenie kilku metod, jeszcze lepiej gdy do pomocy zaprzęgniemy komputer. Właśnie takie rozwiązanie proponuje jedna z łódzkich firm produkująca profesjonalne oprogramowanie komputerowe do analizy wyników Lotto.
Program komputerowy Cała prawda o Multi Lotku umożliwia użytkownikowi sporządzenie kilkunastu różnego rodzaju wykresów, statystyk i zestawień systemowych, których próżno szukać w innych tego typu programach. Omówienie części z nich oraz opis całego programu znaleźć można w internecie pod adresem: http://lotto.informacja.pl Istotną zaletą programu jest takie jego zorganizowanie, które nawet mało wprawnemu użytkownikowi pozwala na szybkie i sprawne poruszanie się po wszystkich jego elementach.
Główną częścią programu jest lista ponad trzydziestu statystyk, które użytkownik może sporządzić dla dowolnego zakresu losowań. Znajdują się tutaj zarówno popularne statystyki takie jak: najczęściej występujące pary czy trójki liczb, jak i bardziej wyrafinowane jak np.: punktowy przebieg losowań, powtórzeń i powrotów liczb. Każde zestawienie ilustrowane jest oddzielnym kolorowym wykresem, który najlepiej ukazuje wynik wykonanej statystyki.
Kolejne części programu umożliwiają zestawienie „złotych dziesiątek” i „złotych dwudziestek” tj. najlepiej płatnych układów liczb. Na dodatkowym wykresie zobaczyć możemy także jak znalezione przez program układy liczb sprawdzały się w kolejnych losowaniach. Wśród innych składników programów warto również wymienić funkcje służące do tworzenia zarówno systemów pełnych jak i skróconych.

Ciekawostką jest możliwość zdalnej aktualizacji wyników losowań. Mimo, że program umożliwia wprowadzanie nowych wyników bezpośrednio z klawiatury, użytkownicy posiadający dostęp do internetu będą mogli zrobić to o wiele szybciej bo tylko jednym ruchem myszki, resztę zrobi za nas program.
Dzięki komputerowi gra w Lotto staje się bardziej przyjemna. Dzieje się tak ponieważ dotychczasowe dziesiątki godzin spędzone na żmudnym analizowaniu wyników losowań i wykonywaniu zestawień obracają się w minuty pracy z komputerem. Grający podejmuje tylko strategiczne decyzje chociaż i te zawsze można zlecić programowi.

Zielona Gazeta, Grudzień 1999
Oryginał tekstu

© 1998-2019 F A L C O M® | Start | Systemy | Analizy systemów | Statystyki | Analizy wyników | Programy | Archiwum | Prasa | eBiuletyn |